TWÓRCZOTKA

"Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa." Mary Lou Cook

O mnie

Blog kreatywno-językowy Twórczotki poświęcony jest działaniu twórczemu, poszukiwaniu oryginalności, samodzielności w myśleniu, wychodzeniu poza ramy i schematy, ćwiczeniu wyobraźni, języka i pamięci.

Na blogu znajdą się recenzje i rekomendacje ciekawych publikacji, książek oraz poradników. Z chęcią podzielę się swoimi przemyśleniami opartymi na retorycznych fundamentach.

Swoje wpisy dedykuję wszystkim, którzy poszukują w życiu motywacji twórczej do realizacji marzeń, planów zawodowych i rozwoju. Zachęcam do konstruktywnej krytyki i dyskusji.

TWÓRCZOTKA

zdjeciekadr

Autorka bloga, Elżbieta Kiergiet-Szkutnik, jest specjalistką ds. zwyczajnych przedstawianych w niezwyczajny sposób. Z wykształcenia retor (przez niektórych mylony z rektorem), z doświadczenia eventowy generał i żywiołowy trener biznesu. Zafascynowana sketchnotingiem doszukuje się wszelakich przejawów twórczości w sprawach niezwykle poważnych.

Publikuje teksty na łamach magazynu KoBBieciarnia i tym samym wspiera redakcję działu Business.

Reklamy
%d blogerów lubi to: